Ender, Axel(1853-1920)
Sledekjøring på isen
Olje på lerret
50x70
Signert nede t.h.: Axel Ender.
Vurdering
NOK 200 000–300 000
Auksjonert tirsdag 29. november 2022 kl 18:00
Tilslag NOK 260 000
Olje på lerret
50x70
Vurdering
NOK 200 000–300 000