Thaulow, Frits(1847-1906)
Kanoner på Akershus festning
Olje på lerret
45x70
Signert nede t.h.: Frits Thaulow.
Vurdering
NOK 200 000
Auksjonert tirsdag 29. november 2022 kl 18:00
Tilslag NOK 280 000
Olje på lerret
45x70
Vurdering
NOK 200 000