Auksjon tirsdag 29. november 2022 kl 18:00
Hagen, Else(1914-2010)
Bentine

Olje på lerret
66x72
Signert nede t.h.: Else Hagen

Påtegnet på plakett på rammen: Kultur og minne Else Hagen: Bentine 1955

Kunstnernes Hus, Høstutstillingen, Oslo 1955, kat.nr. 57.
"Kultur og Minne", kat.nr. 10, Sarpsborg bibliotek.

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Auksjonert tirsdag 29. november 2022 kl 18:00

Tilslag NOK 105 000