Eckersberg, Johan Fredrik(1822-1870)
Fra Madeira 1864
Olje på papir, oppklebet på lerret
63x95
Signert og datert nede t.v.: JF Eckerberg. 1864
Vurdering
NOK 50 000
Auksjonert tirsdag 29. november 2022 kl 18:00
Tilslag NOK 50 000
63x95
Vurdering
NOK 50 000