Auksjon tirsdag 29. november 2022 kl 18:00
Eckersberg, Johan Fredrik(1822-1870)
Fra Madeira 1864

Olje på papir, oppklebet på lerret
63x95
Signert og datert nede t.v.: JF Eckerberg. 1864

Vurdering
NOK 50 000

Auksjonert tirsdag 29. november 2022 kl 18:00

Tilslag NOK 50 000