Ekeland, Arne(1908-1994)
Tre figurer i kystlandskap
Olje på plate
61x50
Signert nede t.v.: A. Ekeland.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 29. november 2022 kl 18:00
Tilslag NOK 66 000
Olje på plate
61x50
Vurdering