Blomster 1956
Olje på plate
55x46
Signert og datert nede t.v.: Weidemann 56.
Vurdering
NOK 50 000
Auksjonert tirsdag 29. november 2022 kl 18:00
Tilslag NOK 50 000
Olje på plate
55x46
Vurdering
NOK 50 000