Auksjon tirsdag 29. november 2022 kl 18:00
Breivik, Bård(1948-2016)
Bølgen 2004

Bronserelieff
H: 27 cm. B: 60 cm. D: 8 cm.
Signert og datert på baksiden: AP Bård Breivik 04

Proveniens:

Kjøpt av nåværende eier på Galleri Persmon & Mortenson i 2004.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 29. november 2022 kl 18:00

Tilslag NOK 30 000