Sitter, Inger(1929-2015)
Uten tittel
Fargelitografi
Arket: 60x46, Motivet: 47x40,5
Signert nede t.h.: Inger Sitter
Nummerert nede t.v.: E A
Inger Sitter, Grafikk - Oeuvrekatalog nr. 85?
Vurdering
NOK 5 000–7 000USD 500–700EUR 500–700
Auksjonert onsdag 14. desember 2022 kl 18:00
Tilslag NOK 4 600