Nupen, Kjell(1955-2014)
Mappe à 4 trykk: Komposisjon
Litografi
Arket: 76,5x57
Alle signert nede t.h.: K. Nupen.
Alle nummerert nede t.v.: 68/80
Vurdering
NOK 15 000–20 000USD 1 500–2 000EUR 1 400–1 900
Auksjonert onsdag 14. desember 2022 kl 18:00
Tilslag NOK 21 000