Widerberg, Frans(1934-2017)
Grønn ildvandrer
Litografi
Arket: 38x54 Motivet: 32x43
Signert nede t.h.: Frans W
Nummerert nede t.v.: 4/20
Fra 1986.
Uinnrammet.
Ø. Pedersen: Frans Widerberg Grafikk, kat.nr. 443.
Vurdering
NOK 5 000–7 000USD 500–700EUR 500–700
Auksjonert onsdag 14. desember 2022 kl 18:00