Johannessen, Jens(1934-)
Akvarell på papir
Arket: 58x38
Signert nede t.v.: JJ
Vurdering
NOK 10 000USD 1 000EUR 1 000
Auksjonert onsdag 14. desember 2022 kl 18:00
Tilslag NOK 6 000
Akvarell på papir
Arket: 58x38
Signert nede t.v.: JJ
Vurdering
NOK 10 000USD 1 000EUR 1 000