Krohg, Per(1889-1965)
Tordivel 1946
Olje på plate
33x41
Signert og datert nede t.h.: Per Krohg 1946
Vurdering
NOK 5 000USD 500EUR 500
Auksjonert onsdag 14. desember 2022 kl 18:00
Tilslag NOK 7 000
Olje på plate
33x41
Vurdering
NOK 5 000USD 500EUR 500