Ung, Per(1933-2013)
Ung kvinne
Bronse
H: 34 cm.
Usignert
Proveniens:
Kunstneren Else Hagen v/Lions Club Oslo-Ullern 1981.
Vurdering
NOK 15 000–20 000USD 1 500–2 000EUR 1 400–1 900
Auksjonert onsdag 14. desember 2022 kl 18:00
Bronse
H: 34 cm.
Usignert
Vurdering