Storstein, Aage(1900-1983)
Tre hoder 1939
Blyant på papir
Arket: 20,5x26,5
Signert og datert nede t.h.: Aa.S. -39
Vurdering
NOK 8 000–10 000USD 800–1 000EUR 800–1 000
Auksjonert onsdag 14. desember 2022 kl 18:00
Tilslag NOK 6 500
Blyant på papir
Arket: 20,5x26,5
Vurdering