Ljøsne, Halvdan(1929-2006)
Komposisjon 1961
Linosnitt
Lysmål: 22x16
Signert og datert nede t.h.: HLJ-61
Nummerert nede t.v.: 14/50
Vurdering
NOK 2 000–3 000USD 200–300EUR 200–300
Auksjonert onsdag 14. desember 2022 kl 18:00
Tilslag NOK 1 500
Linosnitt
Lysmål: 22x16
Nummerert nede t.v.: 14/50
Vurdering