Dahl, Hans(1849-1937)
Blomstereng 1912
Olje på plate
30x20
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Hans-Dahl. Hjelle. 12 Juni 1912.
Påtegnet med tittel på baksiden av platen.
Også påtegnet med annen tittel samme sted: "Dragende skyer".
Vurdering
NOK 8 000–10 000USD 800–1 000EUR 800–1 000
Auksjonert onsdag 14. desember 2022 kl 18:00
Tilslag NOK 9 000