Albrecht Schmidt (1908-09)
Litografi trykket i svart på middels tykt gulhvitt papir
Arket: 460x350 mm, Motivet: 375x262 mm
Signert og påtegnet med blyant av kunstneren nede t.h.: Vennligst fra E Munch
Albrecht Elvinus Schmidt (1870-1945), dansk maler og skuespiller.
Woll 312 B
Proveniens:
Gave fra kunstneren til Albrecht Schmidt. Dennes familie.
Vurdering
NOK 50 000–60 000USD 4 700–5 600EUR 4 300–5 100
Auksjonert lørdag 16. desember 2023 kl 15:00
Tilslag NOK 62 000