Ekeland, Arne(1908-1994)
Vask
Olje på lerret
61x51
Signert noe utydelig nede t.v.: A E
Påtegnet med tittel på lapp på baksiden, på blindrammen
Vurdering
NOK 70 000–90 000
Auksjonert torsdag 30. november 2023 kl 18:00
Tilslag NOK 115 000
Olje på lerret
61x51
Vurdering
NOK 70 000–90 000