Müller, Morten(1828-1911)
Furuskog med tjern 1875
Olje på lerret
87x134
Signert og datert nede t.v.: Morten. Müller 1875.
Vurdering
Auksjonert torsdag 30. november 2023 kl 18:00
Tilslag NOK 45 000
Olje på lerret
87x134
Vurdering