Gude, Hans Fredrik(1825-1903)
Fra Oslofjorden 1896
Olje på lerret
42x58
Signert og datert nede t.v.: HF Gude 1896
Haverkamp 1046.
Antagelig fra Feste ved Moss med Revlingen i bakgrunnen
Proveniens:
Jytte og Terje Gulbrandsen
Vurdering
NOK 200 000–300 000
Auksjonert torsdag 30. november 2023 kl 18:00
Tilslag NOK 200 000