Askevold, Anders(1834-1900)
Fjordlandskap med folkeliv 1889
Olje på lerret
51x82
Signert og datert nede t.h.: A: Askevold. 1889.
Vurdering
Auksjonert torsdag 30. november 2023 kl 18:00
Tilslag NOK 35 000
Olje på lerret
51x82
Vurdering