Molbohistorien: Høna verper gullegg (1938(?))
Litografi trykket i svart på gulhvit velin
Arket: 348x478 mm, Motivet: 250x314 mm
Signert med blyant nede t.h.: Edv. Munch
Woll 737
Vurdering
NOK 40 000–60 000USD 3 700–5 600EUR 3 400–5 100
Auksjonert lørdag 16. desember 2023 kl 15:00
Tilslag NOK 40 000