Thaulow, Frits(1847-1906)
Atlanterhavsdamperen
Olje på leret
55x81
Signert nede t.h.: Frits Thaulow
Vurdering
NOK 200 000–250 000USD 18 800–23 600EUR 17 400–21 700
Kommer for salg onsdag 5. juni 2024 kl 18:00
Registrering for budgivning