Rian, Johs.(1891-1981)
Landskap med hus
Olje på lerret
49x49
Signert nede t.v.: J Rian
Vurdering
Tilslag NOK 16 000
Olje på lerret
49x49
Signert nede t.v.: J Rian
Vurdering