Gundersen, Helene(1858-1934)
Interiør fra prestegården i Vågå
Olje på lerret
78x98
Signert nede t.v.: Helene Gundersen
Vurdering
Auksjonert tirsdag 6. november 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 30 000
Olje på lerret
78x98
Vurdering