Grimelund, Johannes(1842-1917)
Fra havnen i le Havre 1895
Olje på lerret
46x66
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: Grimelund 1895 Le Hâvre 12-10-95
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 6. november 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 23 000