Uchermann, Karl(1855-1940)
Portrett av to jakthunder
Olje på lerret
169x112
Signert nede t.h.: Karl Uchermann
Angivelig fra Skarpsno.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 6. november 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 62 000
Olje på lerret
169x112
Angivelig fra Skarpsno.
Vurdering