Normann, Adelsteen(1848-1918)
Fiskevær i Lofoten
Olje på lerret
32x48
Signert nede t.v.: A Normann
Vurdering
NOK 40 000
Auksjonert tirsdag 6. november 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 76 000
Olje på lerret
32x48
Signert nede t.v.: A Normann
Vurdering
NOK 40 000