Müller, Morten(1828-1911)
Folkeliv i Sørfjorden 1877
Olje på lerret
113x192
Signert og datert nede t.h.: Morten Müller. 1867.
Påtegnet på baksiden av rammen: Norwegischer Fjord Preise 2,260 Gulden. Morten Müller Conci... für Medaille.
Vurdering
NOK 200 000–300 000
Auksjonert tirsdag 6. november 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 205 000