Heggtveit, Øyvind(1884-1961)
Chat Noir og Røde Mølle i Oslo
Olje på lerret
86x118
Signert nede t.v.: Øyvind Heggtveit
Vurdering
Auksjonert tirsdag 6. november 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 30 000
Olje på lerret
86x118
Vurdering