Rian, Johs.(1891-1981)
Ut i rommet 1972
Olje på lerret
101x81
Signert og datert nede t.v.: J Rian 72
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00
Olje på lerret
101x81
Vurdering