Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Fra Nord-Norge
Olje på lerret
54x70
Signert nede t.h.: Th. Holmboe
Vurdering
NOK 10 000
Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00
Tilslag NOK 13 500
Olje på lerret
54x70
Vurdering
NOK 10 000