Kihle, Harald(1905-1997)
Guro rid til kyrkje 1983
Litografi, lysmål
29x39
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle 83
Påtegnet nede t.h.: Lito - prøvetrykk. Påtegnet med tittel nede t.v.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00
Tilslag NOK 9 500