Fjell, Kai(1907-1989)
Ung pike 1978
Akvarell og tusj på papir, lysmål
20x29
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell 78
Påtegnet med tittel nede t.v.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00
Tilslag NOK 6 000
20x29
Påtegnet med tittel nede t.v.
Vurdering