Komposisjon 1986
Olje på lerret
80x80
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 86
Vurdering
NOK 50 000–60 000
Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00
Tilslag NOK 68 000
Olje på lerret
80x80
Vurdering
NOK 50 000–60 000