Hagen, Else(1914-2010)
Gammel dukke
Olje på lerret
85x70
Signert nede t.h.: Else Hagen
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
NOK 15 000
Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00
Tilslag NOK 13 000
Olje på lerret
85x70
Signert nede t.h.: Else Hagen
Vurdering
NOK 15 000