Auksjon tirsdag 27. november 2001 kl 19:00
Hagen, Else(1914-2010)
Gammel dukke

Olje på lerret
85x70
Signert nede t.h.: Else Hagen

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Vurdering
NOK 15 000

Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00

Tilslag NOK 13 000