Thygesen, Rudolph(1880-1953)
To kvinner som plukker frukt
Olje på lerret
63x92
Signert nede t.h.: R Th
Lerret bemalt på baksiden: Landskap med hus.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 19:00
Tilslag NOK 50 000
Olje på lerret
63x92
Signert nede t.h.: R Th
Vurdering