Litografi i svart med håndkolorering på middels ty
Arket: 583x940 mm Motivet: 420x790 mm
kt, gulhvitt papir Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch
Påtegnet med blyant av kunstneren nede t.h.: Håndkolorert lithografi. 1914. MM G 378. Sch.nr. 426 I. Woll nr. 486 II. Håndkolorert med akvarell i brunt, blått, gult, grønt og rødt. Dublert. Kopi av registreringsbevis og konserveringsrapport medfølger.
Vurdering
NOK 200 000–300 000