Det syke barn I
Litografi i svart og svakt grønt på middels tynt
Arket: 505x644 mm Motivet: 425x570 mm
beige papir Signert med blyant nede t.h.: Edv. Munch Signert i stenen: E. Munch
1896. MM G 203 A. Sch.nr. 59. Woll nr. 72. Trykket fra to stener. Oppklebing på papplate er fjernet. Registreringsbekreftelse fra Munch-museet medfølger.
Vurdering
NOK 400 000
Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 400 000