Arv
Litografi i svart på middels tynt gulhvitt papir
Arket: 568x424 mm Motivet: 442x315 mm
Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch.
1916 (?) MM G 545. Woll nr. 603. Pent eksemplar. Registreringsbekreftelse fra Munch-museet medfølger.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 60 000