Markblomst 1997
Olje på lerret
65x54
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 97
Påtegnet med tittel, årstall 97 og signert på baksiden av lerretet.
Vurdering
NOK 25 000–30 000
Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 44 000