Tiller, Lars(1924-1994)
Kvinne med blomster 1952
Blandingsteknikk på papir
62x47
Signert og datert nede t.h.: Lars Tiller -52
Vurdering
NOK 10 000
Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 8 000
Blandingsteknikk på papir
62x47
Vurdering
NOK 10 000