Krohg, Per(1889-1965)
Hyrekontoret 1952
Olje på plate
54x65
Signert og datert nede t.v.: Per Krohg 1952
Påtegnet med tittel på baksiden.
Vurdering
Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 25 000
Olje på plate
54x65
Vurdering