Vintersol 1943
Olje på plate
80x60
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 43.
Vurdering
Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 30 000
Olje på plate
80x60
Vurdering