Gleditsch, Rolf Juell(1892-1984)
Vinterlandskap med bygninger 1918
Olje på lerret
34x47
Signert og datert nede t.h.: Rolf Gleditsch 1918
Vurdering
Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 3 500
Olje på lerret
34x47
Vurdering