Sparre, Victor(1919-2008)
Eftermiddag i mars 1984
Olje på lerret
65x81
Signert og datert nede t.h.: Victor Sparre -84
Påtegnet med tittel, datert og signert på baksiden.
Vurdering
Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 42 000