Strømme, Olav(1909-1978)
Fra Frognerparken 1958
Olje på plate
60x73
Signert og datert nede t.h.: O. Strømme -58
Påtegnet med tittel og signert på baksiden.
Vurdering
Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 23 000
Olje på plate
60x73
Vurdering