Holter, Rigmor(1906-)
Italiensk by
Olje på lerret
55x65
Signert nede t.v.: Rigmor Holter
Påtegnet med tittel på baksiden
Vurdering
Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 8 000
Olje på lerret
55x65
Vurdering