Rian, Johs.(1891-1981)
Tanja 1972
Olje på lerret
101x82
Signert og datert nede t.v.: J Rian 72
Påtegnet med tittel, datert 30 august 1972 og signert på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
NOK 120 000–150 000
Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Tilslag NOK 70 000 med forbehold