Kjær, Anders(1940-)
Nattlys
Olje på lerret
135x190
Signert nede t.h.: Kjær
Påtegnet med tittel, datert 1989 og signert på baksiden.
Vurdering
Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 52 000
Olje på lerret
135x190
Signert nede t.h.: Kjær
Vurdering